O wodzie wiemy wszystko

Oferowane przez naszą firmę produkty, wyselekcjonowane są na podstawie zebranych doświadczeń. 

Sprawdź, dlaczego to właśnie nasz dystrybutor wody filtrowanej warto wybrać. Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Dystrybutor z wodą najnowszej generacji zapewnia stały dostęp do wody świeżej, nieskazitelnie czystej i zdrowej. Dystrybutor wody z filtrem to też gwarancja możliwości wyboru: woda zimna, gorąca, niegazowana lub gazowana.

I to nie wszystko. Nasze dystrybutory bezbutlowe nie wymagają magazynowania butli czy baniaków z wodą, co wiąże się przecież z koniecznością dostępu do sporej przestrzeni oraz częstej wymiany źródeł wody.

Dystrybutory do wody gazowanej czy niegazowanej są proste w obsłudze, posiadają obszerny ociekacz oraz funkcje, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania, na przykład „bezpieczne dziecko”.

Najlepsza jakość urządzeń i zastosowanie innowacyjnej technologii dają zaś możliwość korzystania z intuicyjnego sprzętu z elektronicznym, prostym w obsłudze panelem sterowania. Zadbaliśmy również o aspekty higieny, dlatego we wszystkich końcówkach wylewek, zastosowaliśmy antybakteryjny materiał.

Zachęcamy do poznania naszej szczegółowej oferty, by wybrać odpowiedni, spełniający indywidualne wymagania użytkowników dystrybutor wody.

Cena urządzenia jest adekwatna do jakości, a sam dystrybutor pozwala generować nawet spore oszczędności. Zapewnia nie tylko stały dostęp do przefiltrowanej wody pitnej, ale oszczędza też energię elektryczną. Dowiedz się więcej już teraz i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec