794 365 365 biuro@woda365.pl

O wodzie wiemy wszystko

Oferowane przez naszą firmę produkty, wyselekcjonowane są na podstawie zebranych doświadczeń.

Oferujemy różnego rodzaju dostawy wody oraz dystrybutorów wody. Każda dostawa jest realizowana według wcześniej ustalonych terminów oraz potrzeb klienta. W przypadku instalacji dystrybutorów wody. Zwracamy uwagę na wymiary urządzenia, które są niezwykle ważne, dlatego udostępniamy te wolnostojące, ale też mniejsze, nablatowe – idealne do małych biur czy prywatnych domów. Jedno jest pewne, zależało nam na pełnym komforcie użytkowników, ale zwróciliśmy też uwagę na ochronę środowiska.

Nasza propozycja to wynik potrzeby zapewnienia możliwości dostępu do wody w każdej chwili. Dystrybutory wody, jakie znajdują się w naszej ofercie to urządzenia najnowszej generacji, wykorzystujące innowacyjną technologię. Każdy dystrybutor do wody pozwala na jej pobór sprawnie, szybko i intuicyjnie. Sprzęt wyposażony został, w wygodny ociekacz oraz funkcje, dzięki którym jego użytkowanie jest teraz jeszcze bardziej komfortowe.

Do kogo kierujemy naszą propozycję?

Do wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie i gaszenie pragnienia najlepszej jakości wodą i właśnie to zapewni im skorzystanie z naszych usług w dostarczaniu wody w Warszawie (Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Józefosław) oraz wszystkie podmioty, które korzystają z naszych usług, mogą również cieszyć się z tego tytułu znacznymi oszczędnościami, które generuje innowacyjny dystrybutor wody.

Instalacja dystrybutora filtrującego wodę to świetna inwestycja w przyszłość. Udowodniono, że taka filtracja wody pozwala obniżyć koszty energii elektrycznej o średnio 385 złotych rocznie. Ponadto stały dostęp do ekologicznego źródła wody pitnej zapewniają nasze bezbutlowe dystrybutory do wody.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec