794 365 365 biuro@woda365.pl

Od teraz wysokiej jakości woda zimna, gorąca, niegazowana bądź gazowana jest dostępna zawsze.

Sprawdź naszą ofertę najbardziej topowych dystrybutorów wody filtrowanej.

Nasze dystrybutory wody dla firm

Kliknij wybrany model i poznaj jego specyfikację!

Model 66

Model 850 S

Model 1050

Model 300

Model 340 S

Model 2200

Model 740

Model 66

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Funkcjonalny i elegancki dystrybutor butlowy wody pozwala na ciągły dostęp do czystej wody w Twojej firmie. Dzięki systemowi Power Care zapewnia najniższe w swojej klasie koszty eksploatacji. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akurat ten dystrybutor wody.

Power Care to autorskie rozwiązanie, dzięki któremu dystrybutor do wody w rekordowym stopniu ogranicza pobór energii elektrycznej. Dystrybutor wody z filtrem zapewnia więc nie tylko nieskazitelnie czystą wodę, ale ogranicza także koszty eksploatacyjne.

Model 850 S

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Urządzenie charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykończenia, a świadczy o tym na przykład filtracja polskiego producenta. Dystrybutor dostępny jest w dwóch wariantach:
1) woda zimna i gorąca, 2) woda zimna gazowana i gorąca.

Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym wydaniem wrzątku i czujnik zmierzchu. Dystrybutor wyposażony w tryb ciągły, a jednorazowo można pobrać od 5 ml do 1,5 l. wody.Dystrybutor dostępny jest z opcją wody gazowanej – woda gazowana wysokonasycona powyżej 4000 mg/l.

Model 1050

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Dystrybutor dostępny jest w dwóch wariantach:
1) woda zimna i gorąca, 2) woda zimna gazowana i gorąca.

Cechą, która wyróżnia ten dystrybutor z wodą jest mała głębokość. Posiada dodatkowe zabezpieczenie przed nieświadomym wydaniem wrzątku „bezpieczne dziecko” i czujnik zmierzchu.

Dostarcza najwyższej jakości wodę gazowaną wysokonasyconą o właściwościach powyżej 4000 mg/l.  Umożliwia tryb pracy ciągłej z poborem jednorazowym do 1,5l wody. Ociekacz o poj. 650 ml.

Model 300

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Topowy wolnostojący dystrybutor wyposażony w wyświetlacz z animacją. Pobór wody odbywa się za pomocą przycisków elektronicznych. Komfort użytkowania wzmacnia się dzięki podświetleniu przestrzeni wydawania wody. Urządzenie posiada dodatkowe zabezpieczenie przed nieświadomym wylaniem wrzątku. Wyposażony w tryb pracy ciągłej i ociekacz o poj. 250 ml.

Dystrybutor dostępny jest również z opcją wody gazowanej wysokonasyconej powyżej 4000 mg/l. 

Model 340 S

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Dystrybutor filtrujący bezbutlowy wody PREMIUM.
Wyposażony w wyświetlacz z animacją i obsługą przycisków elektronicznych. Posiada podświetlenie przestrzeni wydawania wody i zabezpieczenie przed nieświadomym wydaniem wrzątku.

Dystrybutor dostępny jest z opcją wody gazowanej. Dostarczana woda gazowana jest wysokonasycona powyżej 4000 mg/l. Urządzenie posiada tryb pracy ciągły, a jednorazowo można pobrać od 5 ml do 1,5 l. wody.

Model 2200

 • Woda zimna
 • Woda letnia
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Nowy wolnostojący dystrybutor do wody gazowanej z opcją AMBIENT. Dystrybutory do wody gazowanej pozwalają pobierać za każdym razem do 2 litrów wody gazowanej. Zawiera duży ociekacz 1,5 litra z możliwością odpływu. Dystrybutor do wody gazowanej zapewnia 4 opcje wody: zimna, letnia, gorąca i gazowana.

Cechy wyróżniające tego modelu są: duża butla CO2, zbiornik wody zimnej o pojemności 14l i duży zbiornik wody gorącej (3 litry). Doskonały strażnik higieny (w końcówkach zastosowano materiał antybakteryjny i łatwość w czyszczeniu).

Model 740

 • Woda zimna
 • Woda gorąca
 • Woda gazowana

Taki mały, a taki wielki… Ten elegancki nablatowy dystrybutor wody  zachwyca zaawansowanymi funkcjami podawania wody i intuicyjnym interfejsem użytkowania. Podświetlony, 10-stopniowy panel dotykowy, a gdy system nie wykrywa światła w pomieszczeniu, automatycznie zatrzymuje funkcje wody i zmniejsza jasność  LCD.

Nowoczesna technologia chłodzenia podaje wodę w temperaturze do 4*C. Gorąca woda 95*C w 1 minutę! Energooszczędny – czujnik zmierzchu. Pełna kontrola temperatury, wydajności i energii. 

Zachęcamy do współpracy wszystkie podmioty biznesowe, które chcą zapewnić swoim pracownikom dostęp do zawsze świeżej, nieskazitelnie czystej i zdrowej wody. Nasze dystrybutory wody dla firm to urządzenia najnowszej technologii, których użytkowanie jest w pełni komfortowe. Woda do biura jest idealnie filtrowana, zatrudniony personel zawsze ma do niej dostęp bez ograniczeń, nie istnieje także konieczność magazynowania obszernych plastikowych baniaków.

W naszej ofercie woda dla firm najlepszej jakości proponowana jest poprzez wykorzystanie innowacyjnych urządzeń, takich jak dystrybutor wody. Posiadamy kilka nowoczesnych modeli z opcjami dodatkowych zabezpieczeń, dzięki czemu woda z dystrybutora pobierana jest nie tylko łatwo, szybko i sprawnie, ale też w pełnym bezpieczeństwie.

Dystrybucja wody dla firm, jaką oferujemy to również szerokie korzyści ekonomiczne. Warto zdać sobie sprawę, że korzystanie z nowoczesnego modelu dystrybutora wody filtrowanej, pozwala korzystać z wody pitnej zimnej, gorącej, gazowanej bądź niegazowanej, a to wszystko przy minimalnych poborach energii elektrycznej.

Jesteśmy pewni, że wybrany z naszej oferty dystrybutor wody do firmy przyczyni się do polepszenia warunków pracy oraz zapewni stały dostęp do wody pitnej najlepszej jakości. Dostawa wody do firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta, bo ta dostępna jest zawsze. Nasza propozycja dla firm to między innymi dystrybutor do wody nablatowy bądź stojący – wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Udowodniono, że nasz dystrybutor na wodę pozwala generować oszczędności sięgające średnio 384,16 złotych w skali roku.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec