794 365 365 biuro@woda365.pl

Informacje o nas

Zachęcamy do poznania naszego autorskiego rozwiązania, jakim są dystrybutory do wody.

O wodzie wiemy wszystko i dlatego oferujemy tę najlepszej jakości, nieskazitelnie czystą i w pełni zdrową przez 365 dni w roku. Stały dostęp do ekologicznego źródła wody pitnej zapewniają nasze bezbutlowe dystrybutory do wody.

Nasza propozycja to wynik potrzeby zapewnienia możliwości gaszenia pragnienia w każdej chwili wodą najlepszej jakości. Każdy dystrybutor wody, jaki znajduje się w naszej ofercie to urządzenie najnowszej generacji, wykorzystujące innowacyjną technologię. Każdy dystrybutor do wody pozwala na jej pobór sprawnie, szybko i intuicyjnie. Sprzęt wyposażony został w elektroniczny panel, wygodny ociekacz oraz funkcje, dzięki którym jego użytkowanie jest teraz jeszcze bardziej komfortowe.

Oferujemy różnego rodzaju dystrybutor wody. Wymiary tego urządzenia są niezwykle ważne, dlatego udostępniamy te stojące, ale też mniejsze, nablatowe – idealne do małych biur czy prywatnych domów. Jedno jest pewne, zależało nam na pełnym komforcie użytkowników, ale zwróciliśmy też uwagę na ochronę środowiska. Czysta woda jest zawsze dostępna i nie wymaga podłączania butli czy plastikowych baniaków.

Zachęcamy do poznania naszego autorskiego rozwiązania, jakim są dystrybutory do wody. Warszawa i inne miasta już mogą cieszyć się doskonale czystą wodą.

Do kogo kierujemy naszą propozycję? Do wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie i gaszenie pragnienia najlepszej jakości wodą i właśnie to zapewni im nasz dystrybutor wody. Warszawa (ale też dystrybutor wody Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Józefosław) oraz wszystkie podmioty, które korzystają z naszych urządzeń, mogą również cieszyć się z tego tytułu znacznymi oszczędnościami. Te generuje niejeden innowacyjny dystrybutor wody. Instalacja dystrybutora filtrującego wodę to świetna inwestycja. Udowodniono, że taka filtracja wody pozwala obniżyć koszty energii elektrycznej o średnio 385 złotych rocznie.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec