794 365 365 biuro@woda365.pl

Regularne dostawy wody źródlanej w pojemnikach 18,9 l

Sprawdź naszą ofertę najbardziej topowych dystrybutorów wody filtrowanej.

Woda dla biura, firmy i domu

Najwygodniejszym rozwiązaniem na dostarczenie wody źródlanej dla pracowników jest skorzystanie z Naszych usług. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie systematycznego dostarczana wody w baniakach 18,9 l. wraz z dystrybutorami.

Przy zamawianiu wody do biura uwzględniamy liczbę pracowników, a także dzienną dawkę zapotrzebowania na wodę. Nasze rozwiązania opierają się na bezpłatnych i bezproblemowych dostawach wody do Państwa firm. Makra Woda365 dokłada wszelkich starań, aby woda źródlana była dostępna przez 365 dni w roku.

Dlaczego warto wybrać firmę Woda365!?

Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, a także dokładamy wszelkich starań, aby klient nigdy nie czekał na dostawę wody źródlanej do swojej firmy. Spełnienie potrzeb naszych klientów jest kwestią priorytetową.

Dystrybutor wody źródlanej

Nasze dystrybutory do wody źródlanej dedykowane są dla biura, firmy, placówek oświatowych lub domu. Z Naszymi rozwiązaniami, to pewność gaszenia pragnienia w dowolnym czasie i gwarancja, że woda źródlana jest doskonałej jakości.

Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy stały dostęp do wody pitnej. W naszej ofercie znajduje się dystrybutor wody niegazowanej oraz dystrybutor do wody gazowanej. Co więcej, każdy dystrybutor wody dla biura, firmy, szkoły lub domu to możliwość poboru wody zimnej albo gorącej.

Posiadamy urządzenia z dodatkowymi opcjami zabezpieczającymi, w tym z funkcją „bezpieczne dziecko”, która zapobiega przed nieświadomym wydaniem wrzątku

woda-zrodlana-

Woda Źródlana

Nasza propozycja to efekt potrzeby zapewnienia możliwości gaszenia pragnienia w każdej chwili wodą najlepszej jakości. Woda źródlana jest wydobywana z ujęć na terenie województwa mazowieckiego z pokładów czwartorzędu, dlatego oferujemy najlepszej jakości, nieskazitelnie czystą i w pełni zdrową wodę źródlaną. Wodę, którą dostarczamy, należy zaliczyć do wód niskozmineralizowanych o prawidłowym zbilansowaniu składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, dla których tak ważna jest jakościowa woda dla firm.
Warszawa
jest tylko jednym z miast, w którym oferujemy szeroką dystrybucję nowoczesnych urządzeń do filtracji wody.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec