794 365 365 biuro@woda365.pl

Czysta woda dla szkół

Zachęcamy wszystkie szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjno-wychowawcze do poznania naszej propozycji. Ekologia i dbanie o środowisko oraz oferowanie najlepszej jakości, nieskazitelnie czystej wody.

Dystrybutor wody najnowszej generacji zapewnia stały dostęp do wody pitnej. W naszej ofercie znajduje się dystrybutor wody niegazowanej oraz dystrybutor do wody gazowanej. Co więcej, każdy dystrybutor wody dla szkół to możliwość poboru wody zimnej albo gorącej. Posiadamy urządzenia z dodatkowymi opcjami zabezpieczającymi, w tym z funkcją „bezpieczne dziecko”, która zapobiega przed nieświadomym wydaniem wrzątku. Każdy dystrybutor na wodę posiada tryb pracy ciągłej, a jego praca pozwala na oszczędności w zakresie zużywania energii elektrycznej.

Ekologia i dbanie o środowisko oraz oferowanie najlepszej jakości, nieskazitelnie czystej wody. To cel, który przyświeca naszej działalności. Zachęcamy wszystkie szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjno-wychowawcze do poznania naszej propozycji. Dystrybutory filtrujące wodę to gwarancja zapewnienia zatrudnionej kadrze oraz najmłodszym podopiecznym najlepszej jakości wody do gaszenia pragnienia.

Nasz dystrybutor do wody dedykowany szkołom i innym placówkom dydaktycznym to pewność gaszenia pragnienia w dowolnym czasie i gwarancja, że woda z dystrybutora jest doskonałej jakości.

Gama produktów dla szkół :

Kliknij w wybrany model i poznaj jego specyfikację!

Model 66

Model 300

Model 340 S

Model 66

Model 300

Model 340 S

Model 66

Funkcjonalny i elegancki dystrybutor butlowy wody pozwala na ciągły dostęp do czystej wody w Twojej firmie. Dzięki systemowi Power Care zapewnia najniższe w swojej klasie koszty eksploatacji. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akurat ten dystrybutor wody.

Power Care to autorskie rozwiązanie dostępne tylko w naszych dystrybutorach, dzięki któremu dystrybutor do wody w rekordowym stopniu ogranicza pobór energii elektrycznej.

Test zużycia energii elektrycznej przeprowadzany został na dwóch dystrybutorach w identycznych warunkach. Dystrybutory filtrujące wodę z włączonym grzaniem i chłodzeniem przez okres 24 godzin monitorowane były za pomocą urządzenia Milomex 9149 badającego pobór prądu. Wynik wskazuje na ~70% mniejsze zużycie prądu. Roczna oszczędność na jednym urządzeniu może wynieść blisko 385zł. Tego rodzaju dystrybutor wody z filtrem zapewnia więc nie tylko nieskazitelnie czystą wodę, ale ogranicza także koszty eksploatacyjne.

Model 300

Topowy wolnostojący dystrybutor wyposażony w wyświetlacz z animacją. W tym urządzeniu pobór wody odbywa się za pomocą przycisków elektronicznych. Komfort użytkowania wzmacnia się dzięki podświetleniu przestrzeni wydawania wody. Urządzenie posiada dodatkowe zabezpieczenie przed nieświadomym wydaniem wrzątku „bezpieczne dziecko”.

Dystrybutor dostępny jest również z opcją wody gazowanej. To woda z dystrybutora gazowana najlepszej jakości – wysokonasycona powyżej 4000 mg/l. 

Model 300 posiada tryb pracy ciągły, ociekacz o pojemności 250 ml, a jednorazowo można pobrać od 5 ml do 1,5 l. wody.

Model 340 S

Topowy nablatowy dystrybutor wody. Cena urządzenia jest adekwatna do jakości i jego sporych możliwości. Tego rodzaju dystrybutory bezbutlowe wyposażone są w wyświetlacz z animacją, a pobór wody odbywa się za pomocą przycisków elektronicznych. Komfort użytkowania wzmacnia się dzięki podświetleniu przestrzeni wydawania wody. Bezbutlowe dystrybutory do wody tego rodzaju posiadają zabezpieczenie przed nieświadomym wydaniem wrzątku „bezpieczne dziecko”. Zawierają też wygodny ociekacz o pojemności 250 ml. 

Dystrybutor dostępny jest z opcją wody gazowanej. Dostarczana woda gazowana jest wysokonasycona powyżej 4000 mg/l. 

Urządzenie posiada tryb pracy ciągły, a jednorazowo można pobrać od 5 ml do 1,5 l. wody.

Dane kontaktowe

tel. 794 365 365
biuro@woda365.pl

Adres

Janówek 38
05-600 Grójec